
Pituus
185 cm
Suosikkiseura
ASAT
Suosikkiase
Rizzini
Br240
Suosikkipatruuna
Hull
Videot 8
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
86.0%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.88.8%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.95.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.190
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.8
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).50.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.100.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.89.9%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |4 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting20. elok. 2026·200 targetia | Junior | 179/200 | 89.5% | 90.9% | -18 | 73.0% | 20 | 226 |
Sarjat 1921232225222225 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026) Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia | Junior | 187/200 | 93.5% | 96.4% | -7 | 82.8% | 1 | 6 |
Sarjat 2423242425232519 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting28. toukok. 2026·200 targetia | Junior | 190/200 | 95.0% | 95.0% | -10 | 88.5% | 2 | 74 |
Sarjat 2523252321242524 | ||||||||
| Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026) Compak-Sporting15. huhtik. 2026·200 targetia | junior | 173/200 | 86.5% | 88.7% | -22 | 60.0% | 6 | 161 |
Sarjat 2122212422232020 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting20. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Junior/20
Kokonaissija
226 (73.0%)
Tulos
179/20089.5%
Vs voittaja %
90.9% -18
Sarjat
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2026)
Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Junior/ 1
Kokonaissija
6 (82.8%)
Tulos
187/20093.5%
Vs voittaja %
96.4% -7
Sarjat
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting28. toukok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Junior/ 2
Kokonaissija
74 (88.5%)
Tulos
190/20095.0%
Vs voittaja %
95.0% -10
Sarjat
Grand Prix of Hungary - Compak Sporting (April 2026)
Compak-Sporting15. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
junior/6
Kokonaissija
161 (60.0%)
Tulos
173/20086.5%
Vs voittaja %
88.7% -22
Sarjat
2025 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21. elok. 2025·200 targetia | junior | 175/200 | 87.5% | 87.5% | -25 | 62.7% | 35 | 302 |
Sarjat 2120222419232125 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17. huhtik. 2025·200 targetia | junior | 161/200 | 80.5% | 80.9% | -38 | 20.9% | 41 | 451 |
Sarjat 2023191722202119 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21. elok. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
junior/35
Kokonaissija
302 (62.7%)
Tulos
175/20087.5%
Vs voittaja %
87.5% -25
Sarjat
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17. huhtik. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
junior/41
Kokonaissija
451 (20.9%)
Tulos
161/20080.5%
Vs voittaja %
80.9% -38
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: IILoppudynamiikka: +0.33
Kunto paranee: +9.9% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (95.0%).
Vaikein kilpailu: 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) (80.5%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 8.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 89.9%.
Pääkategoria: JUNIOR (100% kilpailuista).







