Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
60.4%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.57.0%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.61.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.123
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.0
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).0.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.100.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.60.9%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia | E | 123/200 | 61.5% | 67.2% | -60 | 16.7% | 15 | 51 |
Sarjat 1814171412151815 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6. kesäk. 2026·200 targetia | E | 107/200 | 53.5% | 56.0% | -84 | 7.1% | 29 | 131 |
Sarjat 161713151612144 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia | E | 112/200 | 56.0% | 59.6% | -76 | 9.6% | 25 | 105 |
Sarjat 1715131611141511 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/15
Kokonaissija
51 (16.7%)
Tulos
123/20061.5%
Vs voittaja %
67.2% -60
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6. kesäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/29
Kokonaissija
131 (7.1%)
Tulos
107/20053.5%
Vs voittaja %
56.0% -84
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/25
Kokonaissija
105 (9.6%)
Tulos
112/20056.0%
Vs voittaja %
59.6% -76
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: -3.33
Huippusuoritus: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) (61.5%).
Vaikein kilpailu: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) (53.5%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 0.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 60.9%.
Pääkategoria: E (100% kilpailuista).
Yleisin kilpailualue: UA.