Pituus
—
Suosikkiseura
Idźczak Jura Kochcice
Suosikkiase
Beretta
Beretta 694 Sporting
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
78.8%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.84.7%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.87.3%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.172
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.1
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).57.1%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.57.1%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.89.9%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |5 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026) Compak-Sporting9. elok. 2026·150 targetia | B | 127/150 | 84.7% | 87.6% | -18 | 76.5% | 4 | 24 |
Sarjat 182420242120 | ||||||||
| Puchar Beretty - Compak-Sporting (Lipiec 2026) Compak-Sporting11. heinäk. 2026·150 targetia | Man | 126/150 | 84.0% | 90.6% | -13 | 91.7% | 9 | 12 |
Sarjat 191922212223 | ||||||||
| Puchar Top Hunts TV - Sporting (Czerwiec 2026) Compak-Sporting14. kesäk. 2026·150 targetia | Man | 127/150 | 84.7% | 95.5% | -6 | 96.6% | 5 | 5 |
Sarjat 222322241422 | ||||||||
| Zawody Strzeleckie - Puchar KL SOWA - Strzelectwo śrutowe (Maj 2026) Compak-Sporting30. toukok. 2026·100 targetia | Man | 86/100 | 86.0% | 88.7% | -11 | 60.3% | 39 | 49 |
Sarjat 23232416 | ||||||||
| Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026) Compak-Sporting17. toukok. 2026·150 targetia | B | 131/150 | 87.3% | 97.8% | -3 | 98.4% | 1 | 2 |
Sarjat 222324232019 | ||||||||
III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026)
Compak-Sporting9. elok. 2026·150 targetia
Kat. / Sija kat.
B/4
Kokonaissija
24 (76.5%)
Tulos
127/15084.7%
Vs voittaja %
87.6% -18
Sarjat
Puchar Beretty - Compak-Sporting (Lipiec 2026)
Compak-Sporting11. heinäk. 2026·150 targetia
Kat. / Sija kat.
Man/9
Kokonaissija
12 (91.7%)
Tulos
126/15084.0%
Vs voittaja %
90.6% -13
Sarjat
Puchar Top Hunts TV - Sporting (Czerwiec 2026)
Compak-Sporting14. kesäk. 2026·150 targetia
Kat. / Sija kat.
Man/5
Kokonaissija
5 (96.6%)
Tulos
127/15084.7%
Vs voittaja %
95.5% -6
Sarjat
Zawody Strzeleckie - Puchar KL SOWA - Strzelectwo śrutowe (Maj 2026)
Compak-Sporting30. toukok. 2026·100 targetia
Kat. / Sija kat.
Man/39
Kokonaissija
49 (60.3%)
Tulos
86/10086.0%
Vs voittaja %
88.7% -11
Sarjat
Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026)
Compak-Sporting17. toukok. 2026·150 targetia
Kat. / Sija kat.
B/ 1
Kokonaissija
2
Tulos
131/15087.3%
Vs voittaja %
97.8% -3
Sarjat
2025 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) Compak-Sporting9. elok. 2025·200 targetia | Man | 172/200 | 86.0% | 86.9% | -26 | 37.8% | 33 | 57 |
Sarjat 2123242120202221 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025)
Compak-Sporting9. elok. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Man/33
Kokonaissija
57 (37.8%)
Tulos
172/20086.0%
Vs voittaja %
86.9% -26
Sarjat
2024 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024) Compak-Sporting3. elok. 2024·200 targetia | Open | 160/200 | 80.0% | 82.1% | -35 | 42.7% | 70 | 95 |
Sarjat 1821182315202025 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024)
Compak-Sporting3. elok. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/70
Kokonaissija
95 (42.7%)
Tulos
160/20080.0%
Vs voittaja %
82.1% -35
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: PLLoppudynamiikka: -0.71
Kunto paranee: +2.3% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: Mistrzostwa KS Idźczak Jura Kochcice - Compak-Sporting (Maj 2026) (87.3%).
Vaikein kilpailu: Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (August 2024) (80.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 1.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 89.9%.
Pääkategoria: MAN (57% kilpailuista).