Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
73.4%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.81.2%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.84.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.168
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.0
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).66.7%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.66.7%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.84.0%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6. kesäk. 2026·200 targetia | Ladies | 165/200 | 82.5% | 86.4% | -26 | 52.1% | 3 | 68 |
Sarjat 2321202023221818 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia | Ladies | 154/200 | 77.0% | 81.1% | -36 | 34.6% | 4 | 90 |
Sarjat 2013202222202116 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6. kesäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Ladies/ 3
Kokonaissija
68 (52.1%)
Tulos
165/20082.5%
Vs voittaja %
86.4% -26
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Ladies/4
Kokonaissija
90 (34.6%)
Tulos
154/20077.0%
Vs voittaja %
81.1% -36
Sarjat
2021 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021) Compak-Sporting16. syysk. 2021·200 targetia | Open | 168/200 | 84.0% | 84.4% | -31 | 38.8% | 315 | 405 |
Sarjat 2220242123221521 | ||||||||
17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021)
Compak-Sporting16. syysk. 2021·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/315
Kokonaissija
405 (38.8%)
Tulos
168/20084.0%
Vs voittaja %
84.4% -31
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: -1.67
Huippusuoritus: 17th World Championship Finale Beretta World Cup - Compak Sporting - Cyprus (September 2021) (84.0%).
Vaikein kilpailu: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (77.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 0.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 84.0%.
Pääkategoria: LADIES (67% kilpailuista).
Yleisin kilpailualue: UA.