Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
Beretta
Beretta 682 Gold E
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
55.4%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.48.8%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.55.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.111
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.0
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).0.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.100.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.52.3%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia | E | 104/200 | 52.0% | 56.8% | -79 | 3.3% | 20 | 59 |
Sarjat 162113139111011 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia | E | 111/200 | 55.5% | 59.0% | -77 | 8.7% | 26 | 106 |
Sarjat 2014121314101513 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia | E | 78/200 | 39.0% | 41.1% | -112 | 2.9% | 30 | 133 |
Sarjat 7101081261114 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/20
Kokonaissija
59 (3.3%)
Tulos
104/20052.0%
Vs voittaja %
56.8% -79
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/26
Kokonaissija
106 (8.7%)
Tulos
111/20055.5%
Vs voittaja %
59.0% -77
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/30
Kokonaissija
133 (2.9%)
Tulos
78/20039.0%
Vs voittaja %
41.1% -112
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: -2.33
Huippusuoritus: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (55.5%).
Vaikein kilpailu: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (39.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 0.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 52.3%.
Pääkategoria: E (100% kilpailuista).
Yleisin kilpailualue: UA.