AV
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
61.4%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.57.1%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.63.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.127
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.0
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).40.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.100.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.61.2%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |5 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia | E | 120/200 | 60.0% | 65.6% | -63 | 11.7% | 17 | 54 |
Sarjat 1317151812191313 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia | E | 127/200 | 63.5% | 69.0% | -57 | 18.4% | 6 | 63 |
Sarjat 1717141714201216 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026) Compak-Sporting16. toukok. 2026·200 targetia | E | 105/200 | 52.5% | 55.0% | -86 | 6.6% | 17 | 86 |
Sarjat 121213111314219 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia | E | 98/200 | 49.0% | 51.6% | -92 | 5.9% | 27 | 129 |
Sarjat 612201411121013 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026) Compak-Sporting21. helmik. 2026·200 targetia | E | 121/200 | 60.5% | 65.1% | -65 | 13.3% | 7 | 53 |
Sarjat 1214151520161514 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/17
Kokonaissija
54 (11.7%)
Tulos
120/20060.0%
Vs voittaja %
65.6% -63
Sarjat
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/6
Kokonaissija
63 (18.4%)
Tulos
127/20063.5%
Vs voittaja %
69.0% -57
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Травень 2026)
Compak-Sporting16. toukok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/17
Kokonaissija
86 (6.6%)
Tulos
105/20052.5%
Vs voittaja %
55.0% -86
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/27
Kokonaissija
129 (5.9%)
Tulos
98/20049.0%
Vs voittaja %
51.6% -92
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Лютий 2026)
Compak-Sporting21. helmik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/7
Kokonaissija
53 (13.3%)
Tulos
121/20060.5%
Vs voittaja %
65.1% -65
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: +0.40
Huippusuoritus: Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) (63.5%).
Vaikein kilpailu: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (49.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 0.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 61.2%.
Pääkategoria: E (100% kilpailuista).
Yleisin kilpailualue: UA.