
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Videot 6
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
73.1%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.72.1%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.84.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.168
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.0
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).62.5%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.50.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.77.7%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026) Compak-Sporting9. elok. 2026·150 targetia | C | 124/150 | 82.7% | 85.5% | -21 | 68.4% | 5 | 32 |
Sarjat 182220212221 | ||||||||
| II Runda Pucharu Trofeum - Compak-Sporting (Maj 2026) Compak-Sporting9. toukok. 2026·100 targetia | Senior | 69/100 | 69.0% | 80.2% | -17 | 52.4% | 4 | 21 |
Sarjat 16191915 | ||||||||
| Parkurowe Zawody Wielkanocne - Compak-Sporting - Polska (Kwiecień 2026) Compak-Sporting11. huhtik. 2026·100 targetia | Senior | 67/100 | 67.0% | 85.9% | -11 | 70.0% | 3 | 16 |
Sarjat 17201515 | ||||||||
III Puchar Primabiotic - Compak-Sporting (Sierpień 2026)
Compak-Sporting9. elok. 2026·150 targetia
Kat. / Sija kat.
C/5
Kokonaissija
32 (68.4%)
Tulos
124/15082.7%
Vs voittaja %
85.5% -21
Sarjat
II Runda Pucharu Trofeum - Compak-Sporting (Maj 2026)
Compak-Sporting9. toukok. 2026·100 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/4
Kokonaissija
21 (52.4%)
Tulos
69/10069.0%
Vs voittaja %
80.2% -17
Sarjat
Parkurowe Zawody Wielkanocne - Compak-Sporting - Polska (Kwiecień 2026)
Compak-Sporting11. huhtik. 2026·100 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/ 3
Kokonaissija
16 (70.0%)
Tulos
67/10067.0%
Vs voittaja %
85.9% -11
Sarjat
2025 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) Compak-Sporting9. elok. 2025·200 targetia | Veteran | 168/200 | 84.0% | 84.8% | -30 | 30.0% | 3 | 64 |
Sarjat 2123232220182417 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025) Compak-Sporting12. heinäk. 2025·200 targetia | Veteran | 142/200 | 71.0% | 73.6% | -51 | 28.3% | 1 | 39 |
Sarjat 1818222218151712 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025)
Compak-Sporting9. elok. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Veteran/ 3
Kokonaissija
64 (30.0%)
Tulos
168/20084.0%
Vs voittaja %
84.8% -30
Sarjat
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025)
Compak-Sporting12. heinäk. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Veteran/ 1
Kokonaissija
39 (28.3%)
Tulos
142/20071.0%
Vs voittaja %
73.6% -51
Sarjat
2017 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23rd European Championship Finale of European Cup - Compak Sporting - Poland (May 2017) Compak-Sporting11. toukok. 2017·200 targetia | Senior | 139/200 | 69.5% | 70.2% | -59 | 10.3% | 65 | 626 |
Sarjat 1712191622191519 | ||||||||
23rd European Championship Finale of European Cup - Compak Sporting - Poland (May 2017)
Compak-Sporting11. toukok. 2017·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/65
Kokonaissija
626 (10.3%)
Tulos
139/20069.5%
Vs voittaja %
70.2% -59
Sarjat
2016 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016) Compak-Sporting16. huhtik. 2016·200 targetia | Senior | 138/200 | 69.0% | 72.3% | -53 | 28.4% | 16 | 122 |
Sarjat 2021171515171815 | ||||||||
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016)
Compak-Sporting16. huhtik. 2016·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Senior/16
Kokonaissija
122 (28.4%)
Tulos
138/20069.0%
Vs voittaja %
72.3% -53
Sarjat
2015 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015) Compak-Sporting1. toukok. 2015·200 targetia | Open | 130/200 | 65.0% | 68.8% | -59 | 13.8% | 44 | 57 |
Sarjat 620171914201717 | ||||||||
Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015)
Compak-Sporting1. toukok. 2015·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/44
Kokonaissija
57 (13.8%)
Tulos
130/20065.0%
Vs voittaja %
68.8% -59
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: IILoppudynamiikka: -0.63
Kunto paranee: +6.9% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (August 2025) (84.0%).
Vaikein kilpailu: Grand Prix of Czech Republic Central European Trophy - Compak Sporting - Czechia (May 2015) (65.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 0.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 77.7%.
Pääkategoria: SENIOR (50% kilpailuista).





