SS
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
75.1%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.74.3%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.85.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.170
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.1
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).100.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.57.1%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.79.0%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |6 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia | E | 146/200 | 73.0% | 79.3% | -38 | 38.2% | 1 | 48 |
Sarjat 181718192018162016 | ||||||||
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. heinäk. 2026·200 targetia | D | 146/200 | 73.0% | 76.8% | -44 | 18.5% | 8 | 76 |
Sarjat 2120191816191914 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia | D | 150/200 | 75.0% | 79.8% | -38 | 34.8% | 8 | 76 |
Sarjat 1620232018212111 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia | D | 146/200 | 73.0% | 78.1% | -41 | 20.6% | 2 | 55 |
Sarjat 1816181913202121 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting21. maalisk. 2026·200 targetia | C | 170/200 | 85.0% | 87.6% | -24 | 54.7% | 2 | 30 |
Sarjat 2225201920232120 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia | D | 142/200 | 71.0% | 74.7% | -48 | 22.8% | 8 | 106 |
Sarjat 1515171722142121 | ||||||||
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
E/ 1
Kokonaissija
48 (38.2%)
Tulos
146/20073.0%
Vs voittaja %
79.3% -38
Sarjat
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. heinäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
D/8
Kokonaissija
76 (18.5%)
Tulos
146/20073.0%
Vs voittaja %
76.8% -44
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
D/8
Kokonaissija
76 (34.8%)
Tulos
150/20075.0%
Vs voittaja %
79.8% -38
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
D/ 2
Kokonaissija
55 (20.6%)
Tulos
146/20073.0%
Vs voittaja %
78.1% -41
Sarjat
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting21. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
C/ 2
Kokonaissija
30 (54.7%)
Tulos
170/20085.0%
Vs voittaja %
87.6% -24
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
D/8
Kokonaissija
106 (22.8%)
Tulos
142/20071.0%
Vs voittaja %
74.7% -48
Sarjat
2025 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak29. marrask. 2025·200 targetia | C | 140/200 | 70.0% | 76.9% | -42 | 31.3% | 10 | 67 |
Sarjat 1616162021162015 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak29. marrask. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
C/10
Kokonaissija
67 (31.3%)
Tulos
140/20070.0%
Vs voittaja %
76.9% -42
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: +0.43
Kunto paranee: +5.3% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) (85.0%).
Vaikein kilpailu: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (70.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 1.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 79.0%.
Pääkategoria: D (57% kilpailuista).