ON
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
Caesar Guerini
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
82.1%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.83.7%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.91.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.182
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.4
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).44.4%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.55.6%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.87.6%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |5 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. heinäk. 2026·200 targetia | B | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 69.6% | 7 | 29 |
Sarjat 2023212321222022 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026) Compak-Sporting6. kesäk. 2026·200 targetia | B | 169/200 | 84.5% | 88.5% | -22 | 62.9% | 17 | 53 |
Sarjat 2424202120222117 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia | B | 176/200 | 88.0% | 93.6% | -12 | 80.9% | 6 | 23 |
Sarjat 2523201920232224 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia | B | 174/200 | 87.0% | 93.0% | -13 | 79.4% | 3 | 15 |
Sarjat 202220242123202420 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia | B | 182/200 | 91.0% | 95.8% | -8 | 94.1% | 2 | 9 |
Sarjat 2021232222252524 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. heinäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
B/7
Kokonaissija
29 (69.6%)
Tulos
172/20086.0%
Vs voittaja %
90.5% -18
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Червень 2026)
Compak-Sporting6. kesäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
B/17
Kokonaissija
53 (62.9%)
Tulos
169/20084.5%
Vs voittaja %
88.5% -22
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
B/6
Kokonaissija
23 (80.9%)
Tulos
176/20088.0%
Vs voittaja %
93.6% -12
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
B/ 3
Kokonaissija
15 (79.4%)
Tulos
174/20087.0%
Vs voittaja %
93.0% -13
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
B/ 2
Kokonaissija
9 (94.1%)
Tulos
182/20091.0%
Vs voittaja %
95.8% -8
Sarjat
2025 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. syysk. 2025·200 targetia·Keskeneräinen | B | 68/200 | 34.0% | 36.4% | -119 | 1.8% | 31 | 166 |
Sarjat 211415180000 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. syysk. 2025·200 targetia·Keskeneräinen
Kat. / Sija kat.
B/31
Kokonaissija
166 (1.8%)
Tulos
68/20034.0%
Vs voittaja %
36.4% -119
Sarjat
2019 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019) Compak-Sporting21. elok. 2019·200 targetia | Open | 165/200 | 82.5% | 84.2% | -31 | 56.2% | 355 | 470 |
Sarjat 2023221821221623 | ||||||||
World Championship Finale World Cup - Compak Sporting - Hungary (August 2019)
Compak-Sporting21. elok. 2019·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/355
Kokonaissija
470 (56.2%)
Tulos
165/20082.5%
Vs voittaja %
84.2% -31
Sarjat
2018 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018) Compak-Sporting8. syysk. 2018·200 targetia | Open | 177/200 | 88.5% | 91.7% | -16 | 71.4% | 26 | 35 |
Sarjat 1923232221232323 | ||||||||
Grand Prix of Poland - Compak Sporting - Poland (September 2018)
Compak-Sporting8. syysk. 2018·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/26
Kokonaissija
35 (71.4%)
Tulos
177/20088.5%
Vs voittaja %
91.7% -16
Sarjat
2016 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) Compak-Sporting28. huhtik. 2016·200 targetia | Open | 144/200 | 72.0% | 73.5% | -52 | 17.7% | 381 | 517 |
Sarjat 1921181820171813 | ||||||||
| Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016) Compak-Sporting16. huhtik. 2016·200 targetia | Open | 148/200 | 74.0% | 77.5% | -43 | 42.0% | 78 | 99 |
Sarjat 1718152216242016 | ||||||||
European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016)
Compak-Sporting28. huhtik. 2016·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/381
Kokonaissija
517 (17.7%)
Tulos
144/20072.0%
Vs voittaja %
73.5% -52
Sarjat
Grand Prix of Poland Central Europe Trophy - Compak Sporting - Poland (April 2016)
Compak-Sporting16. huhtik. 2016·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/78
Kokonaissija
99 (42.0%)
Tulos
148/20074.0%
Vs voittaja %
77.5% -43
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: -0.61
Kunto paranee: +8.0% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) (91.0%).
Vaikein kilpailu: European Championship Central Europe Trophy Finale European Cup - Compak Sporting - Hungary (April 2016) (72.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 4.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 87.6%.
Pääkategoria: B (56% kilpailuista).