VB
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
Caesar Guerini
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
80.8%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.81.2%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.89.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.179
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.2
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).22.2%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.100.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.86.9%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |6 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026) Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia | A | 155/200 | 77.5% | 84.7% | -28 | 51.7% | 5 | 30 |
Sarjat 2223221816191421 | ||||||||
| Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026) Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia | A | 163/200 | 81.5% | 88.6% | -21 | 65.8% | 15 | 27 |
Sarjat 2020222021201921 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia | A | 179/200 | 89.5% | 95.2% | -9 | 87.0% | 7 | 16 |
Sarjat 2223232221222323 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Sarjat 2020202123211924 | ||||||||
| Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026) Compak-Sporting21. maalisk. 2026·200 targetia | A | 177/200 | 88.5% | 91.2% | -17 | 60.9% | 15 | 26 |
Sarjat 1921232025202425 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026) Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia | A | 172/200 | 86.0% | 90.5% | -18 | 68.4% | 24 | 44 |
Sarjat 1921222323212320 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Рівне (Серпень 2026)
Compak-Sporting22. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/5
Kokonaissija
30 (51.7%)
Tulos
155/20077.5%
Vs voittaja %
84.7% -28
Sarjat
Кубок "Фенікс" з компак-спортінгу - Полтава (Серпень 2026)
Compak-Sporting1. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/15
Kokonaissija
27 (65.8%)
Tulos
163/20081.5%
Vs voittaja %
88.6% -21
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026)
Compak-Sporting25. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/7
Kokonaissija
16 (87.0%)
Tulos
179/20089.5%
Vs voittaja %
95.2% -9
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/15
Kokonaissija
26 (63.2%)
Tulos
168/20084.0%
Vs voittaja %
89.8% -19
Sarjat
Комерційний турнір з компак-спортінгу - Кубок "ІБІС" - Полтава (Березень 2026)
Compak-Sporting21. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/15
Kokonaissija
26 (60.9%)
Tulos
177/20088.5%
Vs voittaja %
91.2% -17
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Вінниця (Березень 2026)
Compak-Sporting14. maalisk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/24
Kokonaissija
44 (68.4%)
Tulos
172/20086.0%
Vs voittaja %
90.5% -18
Sarjat
2025 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) Compak29. marrask. 2025·200 targetia | A | 119/200 | 59.5% | 65.4% | -63 | 14.6% | 20 | 83 |
Sarjat 1112201420111417 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025) Compak18. lokak. 2025·200 targetia | A | 152/200 | 76.0% | 82.2% | -33 | 44.5% | 27 | 62 |
Sarjat 2318182417181618 | ||||||||
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. syysk. 2025·200 targetia | A | 176/200 | 88.0% | 94.1% | -11 | 89.3% | 14 | 19 |
Sarjat 2221232022222422 | ||||||||
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025)
Compak29. marrask. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/20
Kokonaissija
83 (14.6%)
Tulos
119/20059.5%
Vs voittaja %
65.4% -63
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Івано-Франківськ (Жовтень 2025)
Compak18. lokak. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/27
Kokonaissija
62 (44.5%)
Tulos
152/20076.0%
Vs voittaja %
82.2% -33
Sarjat
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. syysk. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/14
Kokonaissija
19 (89.3%)
Tulos
176/20088.0%
Vs voittaja %
94.1% -11
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: +0.56
Kunto paranee: +6.8% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Київ (Квітень 2026) (89.5%).
Vaikein kilpailu: Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Полтава (Листопад 2025) (59.5%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 2.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 86.9%.
Pääkategoria: A (100% kilpailuista).