
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
Blaser
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
77.8%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.87.2%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.92.0%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.184
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.3
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).20.0%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.60.0%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.90.8%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) Compak-Sporting25. heinäk. 2026·200 targetia | A | 184/200 | 92.0% | 96.8% | -6 | 92.4% | 5 | 8 |
Sarjat 2225242420212424 | ||||||||
| Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026) Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia | A | 168/200 | 84.0% | 89.8% | -19 | 63.2% | 15 | 26 |
Sarjat 2021222118242022 | ||||||||
Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026)
Compak-Sporting25. heinäk. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/5
Kokonaissija
8 (92.4%)
Tulos
184/20092.0%
Vs voittaja %
96.8% -6
Sarjat
Всеукраїнські змагання з компак-спортінгу - Одеса (Квітень 2026)
Compak-Sporting4. huhtik. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/15
Kokonaissija
26 (63.2%)
Tulos
168/20084.0%
Vs voittaja %
89.8% -19
Sarjat
2025 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025) Compak25. syysk. 2025·200 targetia | A | 175/200 | 87.5% | 93.6% | -12 | 87.5% | 16 | 22 |
Sarjat 2522162222212522 | ||||||||
Чемпіонат України з компак-спортінгу - Хмельницький (Вересень 2025)
Compak25. syysk. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
A/16
Kokonaissija
22 (87.5%)
Tulos
175/20087.5%
Vs voittaja %
93.6% -12
Sarjat
2024 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia | Open | 164/200 | 82.0% | 82.8% | -34 | 32.4% | 508 | 708 |
Sarjat 2319202218192122 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/508
Kokonaissija
708 (32.4%)
Tulos
164/20082.0%
Vs voittaja %
82.8% -34
Sarjat
2023 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023) Compak-Sporting7. syysk. 2023·200 targetia | Open | 181/200 | 90.5% | 91.0% | -18 | 65.9% | 196 | 267 |
Sarjat 2424202322222224 | ||||||||
19th World Championship Finale World Beretta Cup - Compak Sporting - Greece (September 2023)
Compak-Sporting7. syysk. 2023·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/196
Kokonaissija
267 (65.9%)
Tulos
181/20090.5%
Vs voittaja %
91.0% -18
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: UALoppudynamiikka: +0.10
Huippusuoritus: Кубок України з компак-спортінгу - Одеса (Липень 2026) (92.0%).
Vaikein kilpailu: 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) (82.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 3.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 90.8%.
Pääkategoria: A (60% kilpailuista).
Yleisin kilpailualue: UA.