
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Videot 5
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
82.9%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.90.6%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.93.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.187
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.2
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).16.7%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.33.3%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.91.1%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2026 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026) Compak-Sporting20. elok. 2026·200 targetia | Ladies | 181/200 | 90.5% | 91.9% | -16 | 78.1% | 13 | 183 |
Sarjat 1923242424212323 | ||||||||
| 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) Compak-Sporting28. toukok. 2026·200 targetia | Ladies | 187/200 | 93.5% | 93.5% | -13 | 79.8% | 11 | 129 |
Sarjat 2225232422242324 | ||||||||
22nd World Championship - Compak Sporting - Italy (August 2026)
Compak-Sporting20. elok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Ladies/13
Kokonaissija
183 (78.1%)
Tulos
181/20090.5%
Vs voittaja %
91.9% -16
Sarjat
31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026)
Compak-Sporting28. toukok. 2026·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Ladies/11
Kokonaissija
129 (79.8%)
Tulos
187/20093.5%
Vs voittaja %
93.5% -13
Sarjat
2025 |2 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21. elok. 2025·200 targetia | lady | 182/200 | 91.0% | 91.0% | -18 | 79.6% | 11 | 166 |
Sarjat 2124231923252423 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17. huhtik. 2025·200 targetia | lady | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 74.9% | 9 | 144 |
Sarjat 2224242423242422 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21. elok. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
lady/11
Kokonaissija
166 (79.6%)
Tulos
182/20091.0%
Vs voittaja %
91.0% -18
Sarjat
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17. huhtik. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
lady/9
Kokonaissija
144 (74.9%)
Tulos
187/20093.5%
Vs voittaja %
94.0% -12
Sarjat
2024 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia | Open | 176/200 | 88.0% | 88.9% | -22 | 58.3% | 331 | 437 |
Sarjat 2122232123222123 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/331
Kokonaissija
437 (58.3%)
Tulos
176/20088.0%
Vs voittaja %
88.9% -22
Sarjat
2023 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) Compak-Sporting15. kesäk. 2023·200 targetia | Open | 174/200 | 87.0% | 87.4% | -25 | 58.0% | 182 | 253 |
Sarjat 2219242422242118 | ||||||||
28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023)
Compak-Sporting15. kesäk. 2023·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/182
Kokonaissija
253 (58.0%)
Tulos
174/20087.0%
Vs voittaja %
87.4% -25
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: IILoppudynamiikka: +0.42
Kunto paranee: +4.3% viimeisissä 5 kilpailussa.
Huippusuoritus: 31st European Championship - Compak Sporting - France (May 2026) (93.5%).
Vaikein kilpailu: 28th European Championship Finale European Beretta Cup - Compak Sporting - Italy (June 2023) (87.0%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 2.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 91.1%.
Pääkategoria: LADIES (33% kilpailuista).




