TK
Tobias KNAGE BRAERAA MOLLER
D.S.U.
7 kilpailuaPääkategoria: OPENNykyinen: junior
Compak Sporting
Pituus
—
Suosikkiseura
—
Suosikkiase
—
Suosikkipatruuna
—
Toiminnot
Tuki ja jakaminen
Ampujan suorituskykyindeksi Kuntoindeksi vain valitulle lajille. Korkeampi = vakaampi ja laadukkaampi.
80.0%
Compak Sporting
Keskimääräinen tarkkuus
Keskimääräinen tarkkuus kaikissa päättyneissä kilpailuissa nykyisessä välilehdessä.91.7%
Paras tarkkuus
Paras tarkkuus yhdessä kilpailussa.95.5%
Paras tulos
Korkein absoluuttinen tulos.191
Täydelliset sarjat
Sarjojen määrä, joissa kilpailumuodon maksimiarvo.7
Top-10-osuus
Osuus kilpailuista, joissa ampuja sijoittui top 10:een (kategoria tai kokonaistulos).28.6%
Kategorian vakaus
Kuinka vakaa pääkategoria on päättyneissä kilpailuissa.57.1%
Keskiarvo vs voittaja
Keskimääräinen suhteellinen läheisyys voittajaan.92.9%
Edistyminen ja analytiikka
Mittarit: Compak Sporting · normalisoitu kilpailun targeteihin
Kilpailuhistoria
2025 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025) Compak-Sporting21. elok. 2025·200 targetia | junior | 181/200 | 90.5% | 90.5% | -19 | 76.5% | 21 | 191 |
Sarjat 2224231822252225 | ||||||||
| Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025) Compak-Sporting12. heinäk. 2025·200 targetia | Junior | 191/200 | 95.5% | 99.0% | -2 | 96.2% | 1 | 3 |
Sarjat 2424232524232424 | ||||||||
| 30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025) Compak-Sporting17. huhtik. 2025·200 targetia | junior | 191/200 | 95.5% | 96.0% | -8 | 88.0% | 7 | 69 |
Sarjat 2424252423242423 | ||||||||
21st World Championship - Compak Sporting - France (August 2025)
Compak-Sporting21. elok. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
junior/21
Kokonaissija
191 (76.5%)
Tulos
181/20090.5%
Vs voittaja %
90.5% -19
Sarjat
Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025)
Compak-Sporting12. heinäk. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Junior/ 1
Kokonaissija
3
Tulos
191/20095.5%
Vs voittaja %
99.0% -2
Sarjat
30th European Championship - Compak Sporting - Spain (April 2025)
Compak-Sporting17. huhtik. 2025·200 targetia
Kat. / Sija kat.
junior/7
Kokonaissija
69 (88.0%)
Tulos
191/20095.5%
Vs voittaja %
96.0% -8
Sarjat
2024 |3 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024) Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia | Open | 178/200 | 89.0% | 89.9% | -20 | 64.1% | 288 | 376 |
Sarjat 2021252224252219 | ||||||||
| Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (June 2024) Compak-Sporting7. kesäk. 2024·200 targetia | Open | 177/200 | 88.5% | 90.3% | -19 | 77.8% | 54 | 66 |
Sarjat 2222222223192324 | ||||||||
| 29th European Championship Finale European Cup Beretta - Compak Sporting - Portugal (May 2024) Compak-Sporting9. toukok. 2024·200 targetia | Open | 187/200 | 93.5% | 94.0% | -12 | 78.6% | 116 | 154 |
Sarjat 2322242425232323 | ||||||||
20th World Championship Finale World Cup Beretta - Compak Sporting - Hungary (August 2024)
Compak-Sporting15. elok. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/288
Kokonaissija
376 (64.1%)
Tulos
178/20089.0%
Vs voittaja %
89.9% -20
Sarjat
Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (June 2024)
Compak-Sporting7. kesäk. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/54
Kokonaissija
66 (77.8%)
Tulos
177/20088.5%
Vs voittaja %
90.3% -19
Sarjat
29th European Championship Finale European Cup Beretta - Compak Sporting - Portugal (May 2024)
Compak-Sporting9. toukok. 2024·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/116
Kokonaissija
154 (78.6%)
Tulos
187/20093.5%
Vs voittaja %
94.0% -12
Sarjat
2022 |1 tapahtumaa
| Kilpailu | Kat. | Tulos | % | Vs voittaja % | Ero voittajaan | Kokonaispersentiili | Sija kat. | Kokonaissija |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (July 2022) Compak-Sporting2. heinäk. 2022·200 targetia | Open | 179/200 | 89.5% | 90.9% | -18 | 70.9% | 64 | 81 |
Sarjat 2321231923232423 | ||||||||
Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (July 2022)
Compak-Sporting2. heinäk. 2022·200 targetia
Kat. / Sija kat.
Open/64
Kokonaissija
81 (70.9%)
Tulos
179/20089.5%
Vs voittaja %
90.9% -18
Sarjat
Johtopäätökset
Lyhyet johtopäätökset päättyneistä kilpailuista nykyisessä lajivälilehdessä.
Vahvin alue: IILoppudynamiikka: +0.50
Kunto on vakaa: muutokset tilastollisen virhemarginaalin sisällä.
Huippusuoritus: Grand Prix of Poland - Compak-Sporting - Poland (July 2025) (95.5%).
Vaikein kilpailu: Grand Prix of Denmark - Compak Sporting - Denmark (June 2024) (88.5%).
Täydelliset sarjat (kilpailun maksimi): 7.
Keskimääräinen epäsuora suoritus vs voittaja: 92.9%.
Pääkategoria: OPEN (57% kilpailuista).